Stále tady mňoukáme

 Zdravím všechny naše kočkopřátele :-)
Pořád jsme tady - já i moje kočky. Jen tu chuť tady něco natlapkat moc nemáme a jsme spíš tak sami pro sebe. Ale abyste neřekli, že se vám ani neukážeme, mám pro vás nějakou tu fotečku :-)

Samozřejmě, že všem jde nejlépe válení v posteli. To je pohodička, co?Kuk! Koblížek je v peřině zaražený až po uši :-DMimo jiné jsem kočkám pořídila kartonový škrabací pelíšek. Už kdysi ho měli a opět měl úspěch :-)A tady je naše kočičí dáma, která se na první fotce nezpůsobně otočila zády :-)
Doufáme, že vás pár fotek z kočičí domácnosti alespoň potěšilo.


7 komentářů:

 1. Lili, jsem ráda, že je u tebe v kočičím ráji všechno v pohodě. Všechny hladím a tebe zdravím :-)

  OdpovědětVymazat
 2. To je dobře Lili,že jsi se ozvala a ukázala nám,jak se kočičkám žije.V tomhle počasí je nejlepší se zachumlat do pelíšku.
  Měj se hezky a hladím čičiny

  OdpovědětVymazat
 3. Kočičáci jsou nejmilejší a nejúžasnější tvorečkové a ten můj, co už tu není více jak tři roky, mi pořád moc chybí. Tak přeji hoodně radosti s chlupáčky.

  OdpovědětVymazat
 4. zdravím tebe i kočičky. Je jim u tebe moc dobře. Přeji hezký víkend.

  OdpovědětVymazat
 5. Kočičáci jsou roztomilí, jako vždy.
  A jsem ráda, že tu po dlouhé době zase přibil nějaký článek.

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem rád, že se tvým kočkám daří. Těm našim se vede také dobře akorát Miný Kocijánku nám asi někdo postřelil vzduchovkou, už je ale v pořádku. Užívám si nouzový stav, žádnou otevíračku na Vánoce neplánuju. Musím tedy konzumovat mnoho a mnoho ovocných vín a likérů vlastní výroby, které by díky tomu, že je nijak nekonzervuju nepřežily vstup do nového roku. Měj se hezky, kočkám at se daří. Snad už budeme mít příští rok v létě od všech těch nákaz a otravování s tím spojeným klid a bude se dát po letech zase trošku cestovat.:-) Ahoj. ;-)

  OdpovědětVymazat

Stále tady mňoukáme

 Zdravím všechny naše kočkopřátele :-) Pořád jsme tady - já i moje kočky. Jen tu chuť tady něco natlapkat moc nemáme a jsme spíš tak sami pr...