Kočkám je to jedno

 Myslím, že těm našim kočkám je úplně fuk, jestli je jaro, léto podzim, jestli venku fouká nebo prší... To řešíme asi jen my lidé. Pořád se někam hrneme, nebo toužebně očekáváme nějaký časový úsek...

Koblížek opět pózuje na škrabadle :-) Úplný profík.Tady je zase vykulený :-D
Také teď hodně vyčesáváme. Jen kocoura pohladím a mám ruku olepenou chlupy. Každý den vyčešu hromadu chlupů, hlavně z Koblížka. Už bych z toho měla tak na tři svetry, je to nekončící boj. Míma si našla nové místo - na komodě u televize je to prý paráda :-)Pravidelná údržba kožíšku je nutná. Mímulka se do této činnosti někdy tak zabere, až si z toho obrátí ucho :-)Nebojte, nebude tu chybět ani Ňuf :-) Ten si rád ustele na opraném prádle a je jedno, jestli jsou to ponožky nebo ručníky... Tak to u nás v kočičí domácnosti je :-)


5 komentářů:

 1. Máš doma zlatíčka.Je neuvěřitelné,kde se všude uvelebí.
  My máme jednu kočku a chlupy také všude.Ale víš co říká jedno krásné přísloví.
  Bohatí lidé mají všude značkové věci,šťastní lidé chlupy.
  Teď líná ještě pes,ale klidně 100x za den po nich zametu,protože je mám ráda a dávají mi hodně.

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou zase úžasně roztomilé fotky ♥ Já mám doma malého pejska, a také teď musím pravidelněji vysávat, protože ty chlupy jsou teď opravdu všude :)

  OdpovědětVymazat
 3. Lili, vidím, že je u tebe všechno v pořádku. Koblížek se měl jmenovat Kuliočko, je krásný. Kožušci u tebe mají príma život, všichni tři jsou nádherni. Letos kočky línají hodně dlouho u nás to samé, furt chlupy a chlupy. Jonáš mi furt sedí na klíně, takže vypadám jak jedna z nich.Všechny tvé kožušky hladím a tebe zdravím, príma kočičí den :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Zdá se mi to, a nebo Koblížka fotíš víc, než Mímu a Ňufa? :-o
  Jinak tvoji kočičáci jsou jako vždy roztomilí a k zulíbání.

  OdpovědětVymazat
 5. Lili, dík za kočičáky. Koblížkovi to na první fotce moc sluší. Koblížek je moc podobný našemu Macíkovi. Také hodně pouštěl chlupů, i když jsem ho pravidelně pročesávala. :-)

  OdpovědětVymazat

Kočkám je to jedno

 Myslím, že těm našim kočkám je úplně fuk, jestli je jaro, léto podzim, jestli venku fouká nebo prší... To řešíme asi jen my lidé. Pořád se ...